צו 8 לאלעזר שטרן

צו 8 לאלעזר שטרן

4.3.2015

ח"כ אלעזר שטרן, אלוף במיל'. כיהן בכנסת הקודמת מטעם "התנועה", הצטרף ל" יש עתיד", שרת בצה"ל כקצין חינוך ראשי וכראש אכ"א, גר במצפה הושעיה בגליל


יהודי או ישראלי?  

גם וגם. את מי אתה אוהב יותר את אבא או את אמא?

השבת האידיאלית שלך:  

עם המשפחה בהושעיה. בתוספת אורחים שבאו לבלות איתנו את השבת או לאחת הארוחות.

שוויון בנטל בכל מחיר?  

אין דבר כזה בכל מחיר. לא בפדיון שבוי (התנגדתי לעסקת שליט) ולא בשוויון בנטל. אבל בוודאי שלשוויון בנטל יש חשיבות אסטרטגית לקיומה של מדינת ישראל.

מה דעתך על מסלול חינוך משותף לחילונים ודתיים?

תלוי באיזה גיל ובסביבה התומכת ואיזה תשתית דתית – חינוכית נוצרה עד אותו שלב. באופן אישי לא הייתי שולח את ילדיי לחינוך משותף טרם הצבא אבל אני רואה חשיבות עליונה בחינוך משותף או בלימוד משותף מהצבא והלאה.

ההפגנה הבאה צריכה להיות על:

גיור. חדלות המעש וחוסר האכפתיות של ממשלות ישראל ושל החברה הישראלית להתבוללות ולניכור שיוצר הממסד הדתי כלפי פוטנציאל המתגיירים.

לו היית מקבל צ'ק פתוח לפרויקט גדול אז?

גיור זה ברור. מעבר לכך יצירת מקומות עבודה בגליל ליהודים וגם למיעוטים.

עם מי מהמחנה המנוגד לך תשב לקפה?

ח"כ איציק כהן מש"ס. חבר כנסת מעמיק שדואג לא רק למגזר שלו. וח"כ דב חנין שתהום פעורה בינינו בעמדות המדיניות ובחלק גדול מהעמדות החברתיות, אבל דאגתו האמיתית לצורכיהם של החלשים בחברה והמקצועיות והמסירות בהן הוא פועל שווה ישיבה על קפה.

עם מי בחיים לא תשב לקפה?

לא יכול להגיד את זה על אף אחד. אפילו עם אורי אריאל אחרי שהוא יבקש סליחה על עלילת הדם שלו

מאמרים נוספים בנושאים דומים:

אני מחבב את התכנית "חתונה ממבט ראשון".

ד"ר גדי טאוב בוחר בהנרי קיסינג'ר: האיש שהפנה את המלחמה לנתיב שבו יתרונה של ארצות הברית יכול היה רק להתגבר, למרות חולשתה בשל ויטנאם.

תגובות

אתה לא ראוי לשאת תפקיד ציבורי. בתור ראש אכ"א פסלת בחורים צעירים שלא הצליחו לשרת ברות צבאי וניסו לאחר ששוחררו להתנדב. וכשפנינו אליך , לא ענית , לא הגבת. אין לך לב והגיון. אבסור לך לשאת בתפקיד ציבורי. אתה מדבר מלים כמו חול , אבל לא יוצא ממך כלום

ואתה הסיבה שלא אצביע יש עתיד.

ח"כ אלעזר שטרן הוא דוגמא ומופת לכל נושא תפקיד ציבורי . אדם ישר ואמין שתרם רבות למדינת ישראל בתחום הביטחוני ותורם עתה רבות כחבר כנסת בתחום החברתי . אומר את כל אשר על ליבו ללא מורא ופחד ובלי לעשות חשבון לאף אחד. אם כל חברי הכנסת יהיו כמותו תהיה לנו כנסת אחרת וחברה טובה יותר .

לח'כ שטרן - עלה והצלח, התעלם מחלאת המלעיזים

אדם למופת וראוי

על אף חילוקי דעות מהותיים במגוון רחב של תחומים, אי אפשר שלא להעריך את היושרה, והליבראליות של ח"כ שטרן. אני מאמין שאנשים כמותו יכולים ליצור גשר אמיתי בין חלקים שונים במרחב הפוליטי הישראלי.

ישר כח אנשים כמוך צרכים להיבחר לכנסת או ממשלה ולתפקידים ציבורים אתה דוגמא ומופת

אין לך עמוד שדרה כל פעם מפלגה אחרת תעלם כבר

בהצלחה - הכי חשוב לאחד את עם ישראל מול אויבינו הקרובים והרחוקים.

לא משנה מה דעתו אני יודע שיש הרבה חשיבה ערכית מאחוריה. איש של עבודה עבור כלל הציבור עלה והצלח למרות שלא מצביע לך!

אתה אפס רב מילים. והרי דוגמא אחת מיני רבות: תקפת את בר רפאלי על התחמקותה משירות צבאי, ציטוט: ------ במהלך עימות שנערך בוועדת הכספים המדוברת, בין הח"כ והמנכ"ל, אמר שטרן לויזל, "אתה לא תדבר על הנחות ועל טובות העם, בזמן שאתה מעסיק אצלך משתמטת (בר רפאלי). מאז אני לא נכנס יותר לחנויות שלך". ----- את אימא שלה קיבלת לראיון כראש אכ"א. הגברת התחתנה בנישואים פיקטיביים (תצהיר שיקרי שווה ערך לעדות שקר תחת שבועה והעונשים הקבועים של כך בחוק העונשים 1977, סעיף 237 - עד 9 שנות מאסר !!!! אולי לא היית ארנב פטפטן וחסר ביצים, הייתי מכניס את הזנזונת החמודה לכלא לשלוש שנים חלף שירותה הצבאי + קצת ריבית והיית מונע את תופעת ההשתמטות כליל, וקונה את זכותך לחרוץ לשון בנושא. לאור התנהגותך עלובת הנפש מוטב כי תסכור ותסתום את פיך היטב !!!!

בזכותך הצבעתי היום ל-"יש עתיד". שה' ישמור ויחזק אותך להמשיך בפועלך המבורך.

מר שטרן הנכבד... אתה כמו נערת הליווי של בוז בוז, היכן שנותנים להיכנס היא נכנסת. כי היא לא רצויה. דיי לך הביתה ואל תעשה לעצמך בושות כל פעם אתה עובר מחנה אחד לאחר......... אתה לא חושב שאתה עושה צחוק מעצמך........... אתה עם כיפה סרוגה מדוע אינך הולך עם בנט, אני אומר לך זה מוריד לך מהכבוד בגלל שאתה הייתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת אלוף.. ובנט לא. תתבגר ותתעלה על עצמך................

סוף סוף נעלמתה לא נבחרתה לאחר שנדחפתה בכוח לפוליטיקה חסר חוט שידרה גם את החוקים שלך יעלמו בקרוב הגיור לחוק הגיוס בקיצור חיממתה את הכיסא ועשיתה לעצמך שם רעעע

אין סליחה ולא צו פיוס .אנחנו לא נגיע לפשרה על רצח רבין .הרוצח הוא ממגזר הדתי חופשי הכפות הסרוגות .למד באנברסטת בר אילן .מעוז החינוך הדתי לאומי. אשר מלאיי הסטה פרועה .דין מוסר .עד היום לא קם מישהו שיגנה מעשה של רצח ע"י אדיולגיה דתית .בשם האלוהים . כך נאמר בחוצות .ארץ ישראל היא שלנו אלוהים נתן לנו טותה.אנו לא נבקש סליחה ולא יצוו עלינו להתפיים עם אויבי העם.. מי התדתיים יחלוק על כך .