מי אתם, בוחרים ישראלים?
שלומי צ'רקה

מי אתם, בוחרים ישראלים?

כבר החלטתם איך תצביעו?  מסתבר ששבעה אחוז מן הבוחרים מחליטים בדרך מהרכב אל הקלפי. אנחנו נעזור לכם להתלבט כשנראה לכם איך אתם נראים בעיניו של המאייר שלומי צ'רקה.  מי אתם בוחרים ישראלים? בחירות 2015 בצו פיוס (לחצו על התמונות להגדלה)

<>

מצביע לבית היהודי. איור: שלומי צ'רקה מצביע הבית היהודי שמשוכנע שהמפלגה הנ"ל מתאימה לכווווולם ולא מודע למגזריות שלה: "אח שלי, מה? לא כולם רוצים לעשות קידוש בשישי וללכת להופעה של אנדרדוס במוצ"ש? מה לא??"

פמיניסטית מצביעה שס. איור: שלומי צ'רקה הפמיניסטית שמצביעה ש"ס - "אני רואה באריה דרעי פוסט פמיניסט מזרחי. הוא בעד שנשים ישבו בבית ויגדלו ילדים, אבל רק כדי להקים דור חדש של מזרחים עוצמתיים שיראו מה זה לאשכנזים הפריווילגים האלה".

מצביע חרדי. איור: שלומי צ'רקה החרדי שמכריז על הימנעות מהצבעה, אבל דואג להיות הכי מעודכן באחורי הקלעים של הקמפיינים... "פוליטיקה שמוליטיקה, מה אכפת לי שינון מגל מעשן גראס? ושבוז'י הרצוג היה ב 8200? ושאיילת שקד נשואה לטייס בצבא החילוני שלכם? זה לא ענייני"

מצביע מרצ. איור: שלומי צ'רקה מצביע מר"ץ שמשוכנע שהקיצונים מצויים אך ורק בצד השני של המפה הדתית/פוליטית – "אני קיצוני? אני? אני פשוט חושב שצריך להחזיר כל מה שלקחנו בלי רשות. כולל החומוס והפלאלפל. זה לא שלנו. הגיע הזמן שנודה בכך".

ערבי מצביע לליברמן. איור: שלומי צ'רקההערבי שמצביע ליברמן: "תכלס, ליברמן היחיד שאומר אמת. איש חזק. מה, לא נראה אפנדי?"

מפאיניק. איור: שלומי צ'רקההמפא"יניק שייבש ביצות, ונלחם בקדחת, ובטוח שבן גוריון עוד מתרוצץ בשדה בוקר: "חיים הרצוג הוא בחור נחמד, נראה שיגיע רחוק"

מאמרים נוספים מאת שלומי צ'רקה
מאמרים נוספים בנושאים דומים:

אני מחבב את התכנית "חתונה ממבט ראשון".

ד"ר גדי טאוב בוחר בהנרי קיסינג'ר: האיש שהפנה את המלחמה לנתיב שבו יתרונה של ארצות הברית יכול היה רק להתגבר, למרות חולשתה בשל ויטנאם.

תגובות

יפה שאף אחד לא יכול לדמיין מצביע ליכוד.

למה 67 ? 48 נראה יותר מוסרי להחזיר...