השאירו פרטים ונחזור אליכם...

גילאים במחנה

כל שכבה והסיפור המשותף (והמטורף!!) שלה... 

כמו שבמשפחה, כל ילד צריך התייחסות מיוחדת, גם במחנה לכל שכבה במחנה יש תוכנית קצת אחרת.

חניכי המחנה גדלים, מתבגרים וחוזרים כל קיץ לתוכנית קצת שונה. הפוקוס החינוכי משתנה, התכנים, הדיאלוג, השיח וכמובן התוכנית. אבל המשפחה נשארת משפחה! בנוסף, כל שכבה אחראית להוביל פעילות או יום במחנה וכל שנה החוויה קצת דומה אבל מאוד מאוד אחרת!   

בוגרי ו'

בצעדים ראשונים בדיאלוג הדתי-חילוני, החניכים יעסקו במגוון נושאים, יכירו ויבינו מושגים  הקשורים בחברה הישראלית, בניהם סטריוטיפים, זהות ותרבות. יזכו לחוויות חדשות ומהנות של חיים משותפים. זו השנה הראשונה שאנו מצרפים את בוגרי שכבת ו' למחנה ועל כן, צוות השכבה עובר הכשרה מיוחדת ונערך לקראת קבלת החניכים הצעירים, הליווי וההצטרפות שלהם למשפחת המחנה המשותף

בוגרי ז'

תהליך ההתבגרות המאפיין את חניכי שכבה ז' משפיע על יחסם, סקרנותם ומידת הביקורת כמעט כלפי כל נושא בו הם נפגשים, המחנה הוא מקום מושלם עבורם לתת ביטוי לכך ולהיפגש עם הדיאלוג הדתי-חילוני, ועם מגוון הזהויות בחברה הישראלית. כל זאת תוך בניית קהילה בטוחה, המאפשרת ביטוי להשקפת עולמם של החניכים ועיצוב זהות עצמאית ובוגרתכמו בכל שנה, חניכי שכבה ז' יכתבו ויביימו הצגה במהלך המחנה ויציגו אותה בפני המחנה כולו!

בוגרי ח'

התכנית החינוכית הנבנתה עבור שכבת ח  מתייחסת לחיים המשותפים בדגש על מנהיגות והנהגה . החניכים יעברו סדנאות מנהיגות, ירכשו יכולות הובלת קבוצה, עמידה מול קהל, ניסוח ורטוריקה. כך תוך יצירת קהילה משותפת, ילמדו ניתן למנף את חייהם האישיים  למען עשייה חברתית , ולהוביל את השינוישכבה ח' תוביל את השבת במחנה, יום שיא לחיים המשותפים ואחד הימים האדירים במחנה המשותף!

בוגרי ט'

שכבת ט היא השכבה הבוגרת ביותר במחנה. הפעילות החינוכית של בוגרי ט' תתמקד בשיח סביב דת ומדינה. נעלה שאלות סביב יהדות כתרבות, לעומת יהדות כדת והמשמעויות על אורח החיים. ביחד ננסה ללמוד אחד מהשניה כיצד ניתן לבנות חברה טובה ונכונה יותר ומה מקומם של בני הנוער בתוך הפאזל של החברה הישראלית. לשכבה ט' אחריות רבה במחנה, הלוז שלהם קצת אחר. כיבוי אורות מאוחר יותר וכמובן השכבה שתוביל את מלחמת הצבעים המטורפת!, חוצמיזה השנה בוגרי השכבה יצאו לטיול שיא בן יומיים, ועוד