השאירו פרטים ונחזור אליכם...

פרטים נוספים

סופש משותפורים - מרץ 2017

חוגגים פורים עם המחנה המשותף

המחנה המשותף מזמין את בוגרי המחנה לסופשבוע שמח ומבדח שכולו תחפושות, חגיגות ומעשים טובים.

כולם מוזמנים! הסופש המשותף השני יוצא לדרך והולך להיות חוויה מדהימה של חג פורים שמח במיוחד.

סופש מרץ ברוח חג פורים וחודש המעשים הטובים ייתמקד בשמחה וחגיגה משותפת וישלב עשיה התנדבותית והפצת הטוב לחברה הישראלית. השנה ההרשמה לסופש המשותף פתוחה לכולם; חניכי המחנה המשותף 2013, 2014, 2015 ו2016 ולמשתתפי כל הפעילויות. הזדמנות מעולה להכיר חברים חדשים ולהיפגש עם החברים הטובים מהמחנה. מחכה לנו סופשבוע של חגיגה אמיתית חוצת קבוצות ושוברת מחיצות!!

 

איפה נפגשים? כפר אירוח גבעת חביבה

מתי? 3-4.3.2017, ה'- ו' באדר - פרשת תרומה.

עלות למשתתף: 350 ש"ח (הסעות בעלות נפרדת של 80 ש"ח למעוניינים)  

 

להרשמה - לחצו כאן

נרשמתם כבר ורק רוצים לשלם? לחצו כאן

רוצים להשתתף וחוששים מהמחיר - ניתן להגיש בקשה למלגה

בשבת יותר מבכל יום אחר צפים ההבדלים והפערים שביננו. זה היום שמסמן את האתגרים וההבדלים שבין מגוון הזהויות על הרצף הדתי חילוני, וזה גם היום שהכי מלכד אותנו. לכן בחרנו בשבת על מנת לקיים מפגש משמעותי של חברים וותיקים עם חברים חדשים שכולם כבר בילו קיץ מלא חוויות במחנה המשותף.

ביחד, נזכר מה המשמעות של חיים משותפים, נחגוג ברוח חג הפורים ונצא להתנדבות משותפת. נעמיק בערך של נתינה ועשייה למען ה"אחר" סופש של מעשים טובים ועזרה לזולת. חוצמיזה כמו בכל שבת ביחד נדבר גם על פוליטיקה, נושאים אקטואליים בוערים, נחזק ונהדק את הקשרים והחברויות שנוצרו בקיץ ובמחנה חנוכה. 

צוות הסופש המשותף מורכב מאנשי צוות שהיו בקיץ האחרון ו/או בקיץ שעבר במחנה 

הפעילות תתקיים תוך כיבוד אורחות חייו של כל משתתף דתי וחילוני כאחד

מתחם סגור ומאובטח | צוות מיומן ומקצועי יוביל את הפעילות תפילות למעוניינים במניין | פעילות חלופית למי שאינו מתפלל | השבת כוללת פעילויות המתאימות לקבוצות הזהות השונות  הפעילות המשותפת אינה כרוכה בחילול שבת