למה לבזבז את הקיץ על הספה?! זו ההזדמנות שלכם להשקיע בכישרון שלכם בהדרכה וליווי של מקצוענים!

בחירת החוגים תעשה בתהליך הרישום למחנה, כל חניך יבחר שלושה וישתתף בשניים מתוכם.

מוזיקה
חוג חווייתי למי שאוהבים לשיר, לנגן ולכתוב שירים, שרוצים לחשוף את הכישרון שלהם או לאפשר לעצמם להתנסות בתחום המוסיקלי בנגינה על מגוון כלים, לשיר ולאלתר, להכיר יצירות מוסיקליות או לחשוף יצירות אישיות ולבנות יחד את ההרכב המוסיקלי של המחנה!!!
אומנויות לחימה
בתכלס- כל אחד צריך את זה! פיתוח שליטה בגוף, יציאה ממצבים מסוכנים, זריזות במתן תגובה, יכולת חיזוי הצעדים של היריב, חיזוק הביטחון העצמי.
אומנות
"באמנות פוסעים יחד היד, הראש והלב" (ג'ון רסקין), כלים לטכניקות בעיצוב. חוג שמאפשר להתרכז, להתמקד וליצור ממקום של כיף, להביא לידי ביטוי את היצירתיות ולהתנסות במגוון תחומים- גרפיטי, ציור על חולצות, אומנות ממוחזרת ועוד.
ספורט מים
הנאה אתגרית וספורטיבית של התנסות במשחקי מים תחרותיים, פיתוח יכולות שליטה במים ושיפור שחיה, מיומנויות משחק, חיזוק היכולת לעבודה בצוות ושיתוף פעולה, חיזוק שרירים.
כתיבה עיתונאית
אוהבים לכתוב? אוהבים אקטואליה ומתעניינים במה שמסביב? בואו להפוך את זה לאייטם! כללי הכתיבה והאתיקה העיתונאית, מהי חשיבה עיתונאית ואיך מזהים את הסיפור הנכון. כתיבה אישית, עריכת ראיונות, כתיבת כתבות תוכן, כלים ושיטות להשגת מידע וכתיבת תחקיר ועוד…
ריקוד
לאלו שרוקדים ולאלו שחולמים לרקוד… התנסות בסוגי ריקוד שונים כגון- היפ-הופ, מחול מודרני, מחול קלאסי ועוד. בניית קבוצת ריקוד והעלאת מופע סיום במחנה.
רשתות חברתיות
להיות כוכב ברשת! איך יוצרים באזזז וטרנד חברתי, איך מעבירים מסר בדרך נכונה ויוצרים תדמית חיובית, כלים לניהול פעילות חברתית דיגיטלית ולהגדלת עוקבים, שימוש ברשתות החברתיות השונות, שיפור מיומנויות כתיבת פוסטים, העלאת תמונות וסרטים ועוד…
ניווטים והשרדות
מכירים את זה שאתם צריכים להגיע למקום מסויים ואיכשהו תמיד הולכים לאיבוד? החוג הזה הוא כנראה בשבילכם… פיתוח חוש התמצאות ויכולת אילתור, התמודדות עם אתגרי השטח, קריאת מפה, תפעול מצפן, ניווט ועוד.
צילום
מאחורי הקלעים של תמונה מוצלחת! מושגים חשובים ובסיסיים בצילום, נקודת מבט וזוית צילום, קומפוזיציה, צבעי אור וצל, השתקפויות, צילום תוך מתן ביטוי אישי וסיפור בתמונות.
דיבייט
יש לכם דעה על הכל ואתם אוהבים להתווכח? בואו תלמדו איך לעשות את זה נכון! פיתוח יכולות הויכוח והרטוריקה, טכניקת ניהול שיחה "בריאה", הצגת טיעונים, תרבות הדיון, נאומים ועמידה מול קהל.
כלכלה
לטייקונים של העתיד! הקניית כלים פיננסיים שימושיים לחיי היום יום, פיתוח כישורי יזמות ומנהיגות אישית. הכרות עם שוק ההון, ניתוח כדאיות וסיכונים, צריכה, חיסכון והשקעה, משחקי עסקים ועוד.
יוגה ופילאטיס
מסע של מדיטציה בתנועה, חיזוק היציבה ומערכת השרירים, פיתוח שליטה עצמית, לימוד מגוון תנוחות ביוגה, התייחסות לנשימה מודעת, תרגול כנגד התנגדות.
זומבה ואירובי
מסיבה ספורטיבית, לזוז מהר ובכיף. ריקודים פשוטים וקלים לתפיסה של מוסיקה מדרום אמריקה יחד עם צעדי ריקוד לטיניים. עבודה על הכושר האירובי תוך שריפת קלוריות.
כדורסל
כל דבר שצריכים לזרוק לפח הופך אצלך למשחק כדורסל? קלעת לחוג הנכון! נילמד פיתוח יכולת אישית בשליטה בכדור, מיקוד, קליעה, נתרגל מסירות, חדירות, ונתחרה באחד על אחד, שלוש על שלוש ועוד…
כדורגל
זה לא רק לבעוט בכדור! נילמד לפתח יכולת אישית בשליטה בכדור, נתרגל זריזות וקואורדינציה, ניתחרה אחד בשניה וניתמודד עם ניצחונות והפסדים…

*פתיחת חוג תלויה במינימום נרשמים