מחנה הקיץ המשותף של צו פיוס בגשר!

ההרשמה לקיץ 2020 נפתחת בקרוב!

המחנה המשותף מתקיים על פני 11 ימים של פעילות מהבוקר ועד הלילה, כולל שבת בלתי נשכחת!  המחנה מיועד לבני נוער בוגרי ו'-ט' מכל הארץ. אנחנו מחפשים צעירים סקרנים, אכפתיים שמעורבים חברתית ורוצים להכיר חברים חדשים ולבלות קיץ גדול מהחיים! במתחם המחנה אנו מתנתקים מהפלאפונים ומהעולם החיצוני ומתנהלים ביקום קסום וירוק של בני נוער איכותיים וצוות הדרכה בוגר ומסור. כל בוקר נפתח במפגש של כל חניכי המחנה ומסתיים בפעילות קבוצתית אינטימית. הפעילות במחנה כוללת מגוון עשיר של חוגים, טיולים, התנסות במיומנויות חדשות והיכרות עם הקבוצות המרכיבות את החברה הישראלית.

חניכי המחנה חוזרים בכל קיץ לתכנית המותאמת לגילם. הפוקוס החינוכי משתנה, התכנים, הדיאלוג, השיח, אבל המשפחה נשארת משפחה. בנוסף לטיולים, האטרקציות, העולמות החדשים שנפתחים בפני החניכים, הם מקבלים הזדמנות לקחת חלק בקבלת החלטות, רוכשים כלים לניהול שיח ולהעצמה של יכולות חברתיות, מנהיגים ומובילים פעילויות לכל חניכי המחנה.

חושבים שאתם מתאימים? רוצים לבלות קיץ עם חברים כמוכם ולהכיר המון חברים חדשים? אם כן, זה המקום בשבילכם!  

תאריכים לקיץ 2020:

מחזור ראשון: 29/6-9/7 ז׳ בתמוז – י״ז תמוז

מחזור שני: 13/7-23/7 כ״א תמוז – ב׳ באב

*ההרשמה למחנה מותנית בהגשת מועמדות. כל מועמד שמתקבל זכאי למלגת השתתפות ע"ס 1400 ש"ח.

*למעוניינים – ישנו שירות הסעות הלוך וחזור מהמחנה בתשלום נוסף

המחנה המשותף הוקם ע"י עמותת צו פיוס במטרה לחשוף בני נוער ממגוון זהויות על הרצף החילוני-דתי לתפיסה האידיאולוגית שאפשר לחיות יחד המבוססת על מיזוג בין ערכי המסורת היהודית וערכי הדמוקרטיה. המחנה מתקיים בהצלחה זו השנה השביעית. ההשתתפות במחנה מעניקה לחניכים חוויה ערכית, חושפת אותם למפגש עם האחר במרחב בטוח ומונחה, מפתחת עצמאות וביטחון עצמי ויוצרת קהילה של בני נוער איכותיים עם מעורבות חברתית גבוהה.

חניכי המחנה יוצרים חברויות משמעותיות במהלך הקיץ ונפגשים בפעילויות נוספות במהלך השנה.