המחנה המשותף מוצע במחיר מסובסד לכל נרשם זו השנה השביעית.

מלגת "מחנה לכולם" מבקשת לאפשר לכל משפחה לשקול את ההשתתפות במחנה במחיר אפשרי הנמוך מהעלות שהעמותה מוציאה בפועל על כל חניך/ה. המלגה ניתנת באופן שווה לכל נרשם המגיש מועמדות ומתקבל למחנה.

אופי הפעילות במחנה כולל עלויות גבוהות מאוד. לינה וכלכלה מלאה ובתנאים טובים, מתקנים ברמה גבוהה, שכר הצוות (שאינם בני נוער), טיולים ייחודיים ופעילות עשירה שפותחה על די צוות מקצועי במיוחד כדי לייצר תהליך ייחודי עבור הצעירים שמגיעים למחנה. המחנה משלב בין חוויה ערכית משמעותית לבין חווית קיץ מדהימה ויצירת מרחב אידאלי להעצמה של בני נוער.

בפיתוח התהליך החברתי-חינוכי המתקיים במחנה התבססנו על מחקרים שנערכו במחנות קיץ בחו"ל וכן על מחקרי הערכה חיצוניים שקיימנו בעצמנו במחנה בשנים האחרונות. הבוגרים שלנו מעידים על כך שהמחנה השפיע רבות על תהליך ההתבגרות שלהם, עזר להם לפתח תחושת עצמאות ומסוגלות, נתן להם כלים למפגש ושיח עם זהויות שונות וכמובן העצים את היכולות והכישורים החברתיים שלהם. המחנה מעניק לחניכים הזדמנות לייצר רשת חברתית איכותית שתלווה אותם בהמשך החיים. בוגרי המחנה זוכים למעגל חברים בעלי זהויות והשקפות עולם שונות אשר נוצר במסגרת בטוחה, מכבדת ומכילה.

 

כדי שנוכל להעניק את חווית המחנה לבני נוער ישראלים המגיעים ממגוון רקעים ויכולות כלכליות אנחנו מגייסים שותפים אשר מאמינים בחזון ובדרך ומאפשרים לנו לסבסד את המחנה לכל משתתף. יחד עם זאת, ידוע לנו שמחיר המחנה אינו נמוך וכי מדובר בהוצאה משפחתית לא מבוטלת. לכן, אנחנו משקיעים מאמצים אדירים כדי לגייס עוד שותפים ועוד משאבים שיאפשרו לנו להוריד את העלות להורים ויפתחו בפני משפחות נוספות את ההזדמנות להעניק לילדים שלהם את החוויה הייחודית הזו.

אם אתם רואים את עצמכם שותפים לחזון שלנו ויש באפשרותכם לתת, נודה לכם מאוד על כל תרומה ותמיכה.

אפשרויות תרומה נוספות

בכרטיס אשראי: באמצעות טופס התרומה בהמשך דף זה. עד 12 תשלומים ללא ריבית.

*מערכת הסליקה שלנו אינה מקבלת כרטיס אמריקן אקספרס.

 

למידע ואפשרויות נוספות לתרומה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 02-6215353

או בדואר אלקטרוני meytalo@tzavpius.org.il

בהעברה בנקאית: לפקודת צו פיוס (ע"ר) יו-בנק (26), סניף 288, מספר חשבון 428639 (יש לציין מהות העברה: תרומה)

 

בהמחאה (שיק): לפקודת צו פיוס לכתובת: ת.ד. 7114 ירושלים, מיקוד: 9107002 (יש להימנע משליחת כסף מזומן)