חברי הצוות שלנו הם חלק בלתי נפרד מקהילת המחנה וגורם חשוב בחיזוק הקהילה ויצירת ההוואי בתוכה. אנחנו מחברים יחד אנשים צעירים ואיכותיים החיים את ערכי המחנה ומגיעים ממגוון רקעים באופן שמשתלב עם קהילת המחנה משקף את מגוון המשתתפים ומחזק את הטמעת ערכי המחנה.

הצוות מורכב מאנשי חינוך והדרכה בעלי נסיון בעבודה עם בני נוער במסגרות שונות. המדריכים בוגרי צבא/שירות בשנות העשרים לחייהם בוגרי תנועות נוער ומסגרות חינוך בלתי פורמאלי. במהלך המחנה, המדריכים משולבים בקבוצות (משפחות), מתגוררים בקרבת החניכים, זמינים עבורם ומלווים את תהליך החיבור ביניהם יחד כמשפחה במקביל לליווי התהליך האישי אותו עובר כל חניך.

הצוות הוא מפתח ליצירת סביבה בטוחה, המאפשרת חיים משותפים על אף הפערים והצרכים השונים של יחידים בקבוצה. אנשי הצוות מהווים השראה לחניכים ומשמשים דוגמא אישית לחיים משותפים של הבנה וסובלנות כלפי האחר.

לקראת המחנה הצוות עובר הכשרה יעודית להדרכה במחנה המשותף. במהלך ההכשרה אנשי הצוות מתמודדים עם סוגיות הקשורות במפגש והחיבור שנוצר במחנה, כמו גם עם סוגיות הקשורות בעבודה עם בני נוער והכנה טכנית ותוכנית לקראת הקיץ. הצוות זוכה לליווי של אנשי מקצוע מוכשרים בעלי נסיון רב בתחום יחד עם גורמים מקצועיים הרלוונטיים לרבדים השונים של העבודה במחנה.

ואלה אנחנו…

שייקה אלגד

מנהל המחנה המשותף

שייקה מגיע מעולם החינוך הבלתי פורמלי. בעבר הנחה בגרעין ש"ש צמרת, ניהל את אגף הנוער בצפת והיה מורה בבית ספר יהודי בארצות הברית. מביא ניסיון רב בעבודה עם בני נוער והנחיית צוותים עם וותק של למעלה מ 10 בעולם החינוכי – ערכי. הוא מאמן מוסמך עם התמחות בבני נוער, בוגר התכנית למנהיגות וניהול בקהילה של מכללת אורנים, בעל תואר ראשון ותעודת הוראה.

רויטל ביתאן

סגנית מנהל המחנה המשותף

רויטל מגיעה מעולם כפרי נוער, העולם הבלתי פורמלי ועולם שנות השרות. היא ניהלה את הקונגרס הציוני לנוער במשך שנתיים, הייתה מנחת קבוצות בשנת שרות, ניהלה קייטנות מספר שנים, את אגף הנוער בצפת ועבדה במגוון תפקידים חינוכיים וניהוליים בכפרי נוער שונים. רויטל מגיעה עם ניסיון של קרוב ל 20 שנה בתחום החינוכי, היא מאמנת מוסמכת ומתמחה בהעצמה אישית.

שולי הורוביץ

מנהלת תכנית חינוכית

שולי מגיעה מעולם החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, ומעולם החינוך המשלב. בוגרת תואר בחינוך ותעודת הוראה בסמינר הקיבוצים. שולי מנהלת אשכול גני ילדים ומתעסקת בחינוך משלב דתיים חילונים. בעבר התעסקה הרבה בלימוד יהדות בתיכונים חילונים, הייתה שליחת חינוך בארצות הברית וכיהנה במשך שלוש שנים כראש צוות חינוכי במחנות קיץ באירופה.

אלה ליאני-גינזברג

מנהלת שיווק ורישום

אלה מגיעה מעולם החינוך הבלתי פורמאלי ועולם מחנות הקיץ. בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ומזרח-תיכון מאוניברסיטת בר-אילן. ניהלה צוות הדרכה במחנות קיץ בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית, ניהלה צוות רכזים בארגון פר"ח מחוז ירושלים.